Htc One (M8) İle Sınırları Kendiniz Belirleyin!

Htc One (M8) İle Sınırları Kendiniz Belirleyin!

HTC Orta Avrupa ve Türkiye Genel Müdürü André Lönne, HTC Türkiye Ülke Müdürü Canan Taşar ve endüstriyel tasarımcı Erdem Akan’ın konuşmacı olduğu toplantıda, HTC One (M8) üstün özellikleriyle Türkiye’de ilk kez tanıtıldı.

HTC, Türkiye lansmanı kapsamında, HTC’nin İngiltere’de gerçekleştirdiği tasarımın mutluluk üzerindeki etkilerini incelediği “İyi tasarım bizi mutlu ediyor” araştırmasından esinlenerek HTC One (M8) için tasarımcı Erdem Akan ile özel bir proje hayata geçirdi.

HTC Orta Avrupa ve Türkiye Genel Müdürü André Lönne, sadece Türkiye pazarında değil dünyada da ciddi bir atılım yaptıklarından bahsetti. Lönne, “HTC One (M8) ile akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getirdik, yeni modelimiz kullanıcı odaklı profiliyle dikkat çekiyor. HTC One (M8)’in tasarım ve şıklığının yanı sıra, HTC Sense™ 6 ile ürüne altıncı his kazandıran yetenekleriyle Motion Launch™, HTC UltraPixelTM ve HTC BoomSoundTM özelliklerinin geliştirilmesiyle de kullanıcı deneyimlerini bir üst seviyeye taşıdık” dedi. Duo Kamera özelliğiyle akıllı telefonlardaki görüntü tecrübesinin farklı bir boyuta getirilmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Lönne, HTC One (M8) ile birlikte akıllı telefon sektöründe değişime yön vermeye devam ettiklerinin de altını çizdi.

HTC Türkiye Ülke Müdürü Canan Taşar, HTC One (M8)’in geliştirilen yeni özellikleriyle sektördeki çıtayı bir kez daha yükselttiğini, diğer tüm HTC modellerinde olduğu gibi yeni modelin maksimum kullanıcı memnuniyeti hedefiyle tasarlandığını söyledi. Taşar, “Türkiye’de kullanıcılarımıza her zaman daha iyi bir mobil deneyim sunmayı hedefledik ve bu hedefimizi her gün daha da ileriye götürdüğümüzü görüyorum. HTC, her zaman teknolojinin ve yeniliklerin öncüsü oldu” dedi. Taşar, Erdem Akan ile gerçekleştirdikleri projeyle ilgili şunları ekledi: “HTC One (M8)’in kusursuz tasarımı sektör için devrim niteliği taşıyor. HTC One (M8)’in tasarım ve yenilikçilikte geldiği son noktayı vurgulamak için Erdem Akan ile özel bir proje hayata geçirdik. Erdem Akan, HTC One (M8) modelimizden esinlenerek özel beş farklı ayna tasarladı ve yeni modelimizin aynalar üzerindeki farklı yansımasını görmek tasarımdaki başarımızı bir kez daha perçinledi. Erdem Akan gibi Türkiye’nin en önemli endüstriyel tasarımcılarından birine yeni modelimizin ilham kaynağı olmasından dolayı ayrıca çok mutluyuz. 2014 yılında da böyle özel projelere devam etmek istiyoruz.”

Diğer Yazılarımız