Logitech’ten Yeni Apple Ürünleri

Logitech’ten Yeni Apple Ürünleri

Logitech’in Mac, iPad ve iPhone ile uyumlu Bluetooth Easy-Switch Keyboard ve Mac ile uyumlu Rechargeable Trackpad’i Apple ürünleri için tasarlanmış ve kullanımı kolaylaştırmayı hedefliyorlar.

Aynı anda üç cihaza kadar eşleştirilebilen Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard ile Mac’inizde e-posta yazarken, tek tuşla not almak için iPad’inize geçiş yapabilir veya iPhone’unuza gelen mesajı yanıtlayabilirsiniz.

Logitech Rechargeable Trackpad ise pürüzsüz cam yüzeyiyle Mac OS multi-dokunma hareketlerinin tümünü yapmanıza olanak sunuyor.

Logitech Bluetooth Easy-Switch Keyboard

Mac, iPad ve iPhone için şık, aydınlatmalı klavye

Logitech easy-switch teknolojisi ile Mac’inizi kullanırken, tek bir tuşla iPad ya da iPhone’unuza kolaylıkla geçiş yaparak yazmaya devam edebilirsiniz.

Klavyenin aydınlatma özelliği ortamdaki ışık miktarına göre otomatik olarak ayarlanır. Elinizin hareketini algılayan dahili sensörler klavyenin aydınlatmasını açıp, kapatarak enerji tasarrufu sağlar.

Mac cihazlarının alışkın olduğunuz özelliklerine uygun olarak Command, Brightness ve Mission Control gibi tuşlara sahip olan klavye, gerçek alüminyum tasarımıyla Apple tarzı ile uyumlu şık bir görünüme sahip.

Klavyenin tuş tasarımı daha hızlı ve daha sessiz yazmanızı sağlar.

USB kablosu ile klavyenizi kullanırken şarj edebilir ve tamamen şarj edildiğinde 10 gün süreyle kullanabilirsiniz. On/Off tuşu ve pil göstergesiyle şarj seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.6.8 ya da sonrası

iOS 4.0 ya da sonrası, iPad ya da iPhone

Internet bağlantısı (yazılımı indirmek için)

Ürün Özellikleri

Boyutlar (U x G x Y): 290,07 mm x 128,31 mm x 14,36 mm

Ağırlık: 338 g

Garanti

3 yıl sınırlı donanım garantisi

Diğer Yazılarımız