Melissa Vargas ve Mete Gazoz, realme 11 Pro Serisi’ni tanıttı

Melissa Vargas ve Mete Gazoz,  realme 11 Pro Serisi’ni tanıttı

“Dare to Leap” ruhuyla kısa sürede dünyanın lider telefon markalarından biri haline gelen realme, yeni ürünleri 11 Pro+ 5G ve 11 Pro’yu yeni marka yüzleri olan ülkemizin gururu ve dünyanın en iyileri Mete Gazoz ve Melissa Vargas ile tanıttı. Kendi alanlarında fazla iyi olan genç sporcularla yaptığı bu iş birliği ile realme “Fazla İyi” mottosuyla ürünlerinde bu yaklaşımını destekleyecek.
 
Ülkemizin Gururu Dünyanın En İyileri Bir Arada
 
realme Türkiye CEO’su Weijian Zhou; “ “Dare to Leap” ruhuyla hep dünyanın en iyileriyle birlikte cesaretle ilerlediğimiz bu yolda teknolojinin hızı ve sporun gücünü realme’de bir araya getiriyoruz. realme 11 Pro Serisi kendi kategorisinin en iyisi. Bunun için biz de bu serimizi dünyanın en iyileriyle tanıtmak istedik.” dedi.
 
realme 11 Pro Serisi, bütünsel bir akıllı telefon deneyimi sunuyor
realme Sayı Serisi dünya çapında 50 milyon sevkiyata ulaşarak realme’nin rekor sürede 100 milyon adet satış rakamına ulaşma yoluna büyük bir katkı sağladı. realme “Dare to Leap” ruhuyla dünyanın en iyileriyle birlikte tasarlanan realme 11 Pro+ 5G, kendi segmentinde en güçlüsü olan dünyanın ilk 200 MP SuperZoom kamerasıyla fotoğrafçılığa yeni bir boyut kazandırıyor. Ayrıca realme 11 Pro Serisi yakınlaştırma kapasitesi ile devrim niteliğinde mobil fotoğrafçılık deneyimleri sağlamakla kalmıyor aynı zamanda zengin tasarımı, uzun pil ömrü, devasa depolama alanıyla segmentinin en iyisi olma iddiası taşıyor.
 
realme 11 Pro+ 5G: GUCCI’nin önceki baskı ve tekstil tasarımcısı Matteo Menotto tasarımı
 
realme 11 Pro Serisi yalnızca akıllı telefon görüntülemede değil aynı zamanda estetik tasarımıyla da  adından söz ettirdi. Gündoğumu Beji, Vaha Yeşili ve Astral Siyah olmak üzere toplam üç renk seçeneğiyle realme Design Studio tarafından GUCCI’nin önceki baskı ve tekstil tasarımcısı Matteo Menotto ile iş birliği içinde önde gelen markaların üst düzey tasarım ve işçiliğini sunmak üzere geliştirildi.
 
26 dakikada %100 tam şarj dolumu ile kullanıcı deneyimini ileri bir seviyeye taşıyor
realme 11 Pro+ 5G, kamera ve tasarımın yanı sıra çok yönlü güçlü bir cihaz olmasıyla da öne çıkıyor; 100W SUPERVOOC şarjı ve 5000mAh bataryası ile 26 dakikada %100 tam dolum sağlıyor. Sektördeki en yüksek karartma frekansı ve ilk 20.000 seviyeli otomatik parlaklık ayarı olan 2160Hz’lik 120Hz Kavisli Görüş Ekranına sahip.
 
realme 11 Pro 5G ile kavisli görüş ekranıyla premium karartma
Dünyanın ilk 2160Hz PWM karartmasına sahip 120Hz Kavisli Görüş Ekranına sahip realme 11 Pro 5G, realme 11 Pro+5G ile aynı premium ekran yapılandırmasıyla birlikte geliyor. Aynı zamanda Güneş Işığı Ekranı ve 20.000 Seviyeli Otomatik Parlaklık Ayarı özellikleriyle kullanıcı konforu ve güvenliğine olan bağlılığı nedeniyle TÜV Rheinland tarafından iki prestijli göz koruma sertifikasına layık görüldü.
 
realme 11 Pro Serisi, çığır açan ekran teknolojisinin yanı sıra realme 11 Pro, 100MP doğrudan çıkış, 2x kayıpsız yakınlaştırma, Otomatik Yakınlaştırma Modu, Süper Gece Manzarası Modu ve Sokak Fotoğrafçılığı Modu 4.0’ı destekliyor.
 
Fazla iyi mottosu ile yola çıkan realme, yüksek performansı, düşük güç tüketimi ve geniş depolama alanıyla üst düzey kullanıcı deneyimi sunuyor. Dimensity 7050 5G yonga setiyle donatılan realme 11 Pro,  8GB RAM 256 GB dahili devasa depolaması ile segmentinin en iyisi olma özelliği taşıyor. Ayrıca 67W SUPERVOOC şarj +5000mAh batarya, realme UI 4.0 ve Dolby panoramik çift hoparlörlerin eklenmesi, sağlam ve yüksek kaliteli deneyimi daha da güçlendiriyor.
 
 
realme hakkında: 
realme, en son teknolojileri daha erişilebilir hale getirerek akıllı telefon ve AIoT pazarında fark yaratan küresel bir tüketici teknolojisi şirketidir. realme, üstün özelliklere, kaliteye ve trend belirleyen tasarımlara sahip bir dizi akıllı telefon ve yaşam tarzı teknolojisi cihazını erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunmaktadır. 
 
Sky Li tarafından 2018 yılında kurulan ve \”Dare to Leap\” ruhuyla hareket eden realme, sadece beş  yıl içinde dünya çapında 30 pazarda ilk 5 akıllı telefon oyuncusundan biri haline geldi. realme, Çin ve Güneydoğu Asya, Güney Asya, Avrupa, Rusya, Avustralya, Orta Doğu, Latin Amerika ve Afrika dahil olmak üzere dünya çapında 61 pazarda 160 milyondan fazla kullanıcıya sahip.  
Marka ve ürünlerle ilgili daha detaylı bilgiye ise www.realme.com adresinden ulaşılabilir.

Diğer Yazılarımız