Netmarble Türkiye, Gaming İstanbul’da oyunseverlerle buluşacak

Netmarble Türkiye, Gaming İstanbul’da oyunseverlerle buluşacak

Netmarble standına gelenler, fuar süresince çeşitli oyunları test etme imkânı bulacak. İstanbul Kongre Merkezi’nde 2-5 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Gaming İstanbul Fuar’ında Netmarble standını ziyaret edecek oyunseverler çeşitli hediyeler kazanma fırsatı da yakalayacak.

 

Netmarble Türkiye, İstanbul Kongre Merkezi’nde 2-5 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenecek dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul’a (GİST) dünyada ve Türkiye’de büyük ilgi gören mobil oyunlarıyla katılacak. Netmarble fuar süresince standında oyun turnuvaları düzenleyerek oyunseverlere çeşitli hediyeler dağıtacak.

Fuarın ilk günü 2 Şubat 2017 tarihinde ise fuar alanındaki ana sahnede tüm gün boyunca Wolfteam oyun turnuvası düzenleyecek. Netmarble, fuar boyunca ziyaretçilere hiç bitmeyecek bir eğlence sunmaya hazırlanıyor. Netmarble standındaki turnuva alanını ziyaret edenler, fuar süresince çeşitli oyunları test etme imkânı bulacaklar.

 

Wolfteam’de turnuva heyecanı

 

GİST 2017 fuarının açılış günü 2 Şubat Perşembe günü, fuar alanındaki ana sahnede büyük heyecana sahne olacak Wolfteam turnuvası yapılacak. Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olanWolfteam Türkiye’de 7 yıldan fazla bir süredir bilgisayar oyunu severlerin büyük bir tutkuyla oynadığı bir oyun. Büyük bir rekabete ve heyecana sahne olacak Wolfteam turnuvasını izlemeye herkes davetli.

Diğer Yazılarımız