Şimdi de LG G4 Note iddiaları!

Şimdi de LG G4 Note iddiaları!

Samsung yeni nesil Note modeli Galaxy Note5 ile piyasaya hızlı bir giriş yaptı ancak görünüşe bakılırsa Güney Koreli rakibi Samsung’un başarısına gölge düşürmeye hazırlanıyor. Zira bir süre önce kısık seslerle başlayan “LG G4 Note” iddiaları yeniden alevlenmiş durumda.

 

Bu yılın başlarında Güney Kore’de “LG G4 Note” isminin haklarını alan alan LG’den bu isimde bir cihaz çıkaracağı beklense de şimdiye kadar böyle bir hamle gelmedi. Ancak geçtiğimiz günlerde aynı ismin haklarını Amerika’da da alan şirketin işleri ciddiye bindirdiğini söyleyebiliriz. Cihazın isminden başka elimizde henüz yeterli bilgi yok. Şimdiye kadar G4 modelinin birkaç farklı versiyonunu tanıtan LG, G4 Note’u nereye konumlandıracak, tahmin etmek zor. Zira Güney Koreli üreticinin “not” almak için halihazırda G4 Stylus modeli bulunuyor. G4 Note bu modelin daha üstün özellikli versiyonu olarak karşımıza çıkabilir.

 

Öte yandan LG Samsung’un izinden mi gidiyor yoksa Samsung’u açık açık “trolluyor” mu, kestirmek zor. Zira şirket daha önce içinde Edge olan dört farklı modelin isim hakkını almıştı. Şirket kısa bir süre önce de Samsung’un Note5’i Avrupa pazarına geç getirmesiyle dalga geçmişti.

Diğer Yazılarımız