Tivilog iPhone uygulaması yayında

Tivilog iPhone uygulaması yayında

Türkiye’nin TV içerikli ilk sosyal ağı Tivilog’un iPhone uygulaması Appstore’daki yerini aldı. Tivilog CEO’su Murat Buyurgan Tivilog iPhone uygulaması ile ilgili şunları söyledi; “İnternet kullanıcılarının önemli bir çoğunluğu televizyon izlerken aynı zamanda mobil cihazları veya bilgisayarları ile sosyal medyada aktif olarak izledikleri diziler, programlar ve maçlar hakkında görüşlerini paylaşıyor. Tivilog’un iPhone uygulaması ile birlikte TV izlerken mobil cihazlarını kullanan internet kullanıcılarının farklı bir sosyal TV deneyimi yaşayabilecekleri bir uygulama hazırladık. iPhone uygulamamız üzerinden check-in yapan kullanıcılarımıza sürprizlerimiz olacak.”

27.000 kullanıcısı bulunan Tivilog’da en fazla check-in yapılan içerikler arasında Pis Yedili, Seksenler, Harem, Muhteşem Yüzyıl gibi diziler dikkat çekiyor. Tivilog’da dizi, film, maç, belgesel, kısa film, web tv gibi bir çok kategoride binlerce içerik bulunuyor.

Tivilog’un kulanıcılarına bugüne kadar verdiği ödüller arasında Pis Yedili ve Seksenler disi seti ziyareti, Sosyal Medya programının sunucusu M.Serdar Kuzuloğlu ile yemek, imzalı fotoğraflar, sinema biletleri yer alıyor.

Tivilog’un iPhone uygulamasını http://goo.gl/YcXp4 adresinden ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tivilog’dan bazı veriler

•Tivilog’un halen 27 bin üyesi bulunuyor

•Tivilog’da halen 6513 içerik (film, dizi, belgesel vs.) bulunuyor

•Bu içeriğe bağlı 21800 farklı dizi bölüm bilgisi girilmiş durumda.

•Tivilog’da bugüne kadar 284 rozet tanımlandı

•En fazla rozet kazanan kullanıcı 246 rozet kazandı

•En fazla check-in yapan (izleme durumu paylaşan) kullanıcı 4043 defa check-in yaptı

•En fazla puan kazanan kullanıcı 11.457 puan kazandı (Check-in yaparak 1 puan, Facebook ve Twitter paylaşımlarından esktra 1’er puan kazanılıyor)

Diğer Yazılarımız