SECURİTAS TÜRKİYE’YE ALTIN LİDER ÖDÜLÜ…

Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, Altın Lider Ödülleri 2023’de en beğenilen 50 CEO arasında yer aldı.

HABERLER Hit: 59 / Yorum: 0 / 29 Ocak 2024 22:14
SECURİTAS TÜRKİYE’YE ALTIN LİDER ÖDÜLÜ…
-A +A

Güvenlikte bilgi lideri Securitas, KREA M.I.C.E. tarafından düzenlenen “Altın Lider 2023” de ödül aldı. Geleneksel olarak düzenlenen organizasyonda Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu, bu sene de Türkiye’nin en beğenilen 50 CEO’su arasında yer aldı.

Altın Lider Ödülleri, demokratik bir seçim altyapısı ile kurgulanması, her iş insanının kendi beğendiği lideri aday gösterebilmesi sebebiyle 'Türkiye’nin En Prestijli Liderlik Ödülleri' olarak kabul ediliyor. İş hayatındaki tüm sektörlerin, tüm çalışanlarına, liderlerine açık olan ve ücretsiz olarak oy kullanılabilen yarışmada, her çalışanın 'sadece bir oy hakkı' bulunuyor ve SMS şifre altyapısı ile tekrar oy kullanımı engelleniyor. Kazanan liderler noter huzurunda yapılan değerlendirme ile açıklanıyor.

Bu yılda binlerce oyun kullandığı organizasyonda ödüller 21 Aralık akşamı Raffles Otel’de düzenlenen özel bir geçeyle sahiplerini buldu. Ödülü değerlendiren Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Köserisoğlu, “ Başarı ekip işidir, ben bu ödülü kar kış demeden zorlu koşullarda görevin başında olan 22 bin çalışma arkadaşım adına aldım. Securitas’ı Securitas yapan çalışanlarıdır, biz bugün geleceğin güvenliğine yön veren bir markaysak bu güçlü bir takım olarak doğru adımlarla, doğru yönde ilerlediğimiz için. Başarımızda emeği olan herkese teşekkür ediyorum ” dedi. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2012 Teknolojiden Haber tüm hakları saklıdırHaber Yazılımı Haber Scripti