Acer’dan Star Trek hayranlarına özel ürün!

Acer’dan Star Trek hayranlarına özel ürün!

Acer ve Paramount Pictures, “Star Trek: Bilinmeze Doğru” filminin gösterime girmesini kutlamak için özel bir Aspire R7 dizüstü bilgisayar yaptı. Acer, devrim niteliğindeki dokunmatik R7 dizüstü bilgisayarın Star Trek özel versiyonundan yalnızca 25 adet üretti.

Sınırlı üretim Acer Aspire R7 “Star Trek: Bilinmeze Doğru” paketi, Star Trek logolu kum püskürtme kaplaması ve parlak yüzeyiyle paslanmaz çelikten tasarlanmış devrimsel R7 dokunmatik dizüstü bilgisayarın yanı sıra, Star Trek logolu bilgisayar kılıfı içermektedir.  Ayrıca, filmin oyuncuları tarafından imzalanan film posteri, arka planlar ve videolar, Star Trek Film Müzikleri, Star Trek: The Video Game oyunu ve Acer ile Paramount Pictures tarafından verilen sınırlı üretim özgünlük belgesi eşsiz “Star Trek: Bilinmeze Doğru” ürün paketine dahildir.

Acer dünyadaki şanslı bir kişiye Acer Aspire R7 ‘Star Trek: Bilinmeze Doğru’ sınırlı üretim paketinin tek sahibi olma şansını verdi. Özel paslanmaz çelikten Star Trek logosuyla, bu sınırlı üretim Acer Aspire R7 dizüstü bilgisayar tüm Star Trek hayranlarını çok kıskandıracak.

Acer, Aspire R7 Star Trek sınırlı üretim paketine ek olarak, ayrıca hayranlarına başka bir benzersiz koleksiyon ürünü sunmak ve bağış gelirlerini arttırmak amacıyla oyucular tarafından imzalanmış iki adet “Star Trek: Bilinmeze Doğru” film posterini açık arttırmaya eklediler

Diğer Yazılarımız