Ayda 32 dolara her yıl yeni bir iPhone

Ayda 32 dolara her yıl yeni bir iPhone

Dün gerçekleştirilen etkinlikte Apple, iPhone Upgrade Program adında yeni bir program tanıttı. Bu programla birlikte kullanıcılar Apple ile 2 yıl sözleşme yaparak her ay en az 32 dolar ödeyerek yeni bir iPhone sahibi olabiliyor. 12 aylık ödeme sonunda ise Apple, kullanıcıdan eski iPhone’unu isteyerek karşılığında yeni tanıtılan iPhone’u veriyor ve kullanıcı aylık 32 dolar ödemeye devam ediyor. Elbette kullanıcı yeni iPhone’unu aldığında sözleşme de tekrar yenileniyor.

iPhone Upgrade Program kapsamında tüm iPhone modellerinin aylık fiyatlandırması şu şekilde:

iPhone 6s
– 16 GB modeli için 32,41 dolar
– 64 GB modeli için 36,58 dolar
– 128 GB modeli için 40,75 dolar

iPhone 6s Plus
– 16 GB modeli için 36,58 dolar
– 64 GB modeli için 40,75 dolar
– 128 GB modeli için 44,91 dolar

iPhone Upgrade Program her yıl yeni bir iPhone vermekle kalmıyor, kullanıcılara 99$ değerindeki Apple Care+ paketini de ücretsiz olarak veriyor. Apple Care+ paketiyle birlikte kullanıcılar 2 yıllık garanti, telefon desteği ve ekranın kırılması, suyla temas, yere düşme gibi olası kazalara karşı maksimum 2 kere olmak üzere desteğe (sadece servis ücreti ve vergi ödeniyor) de sahip oluyor.

Şimdilik sadece Amerika’daki Apple Store’larda geçerli olan bu programın önümüzdeki senelerde diğer tüm ülkeler için geçerli olması bekleniyor.

Diğer Yazılarımız