EA, Immortals of Aveum için 6 dakikayı aşan bir oynanış videosu yayınladı

EA, Immortals of Aveum için 6 dakikayı aşan bir oynanış videosu yayınladı

EA Originals’ın büyü tabanlı yeni oyununun kahramanı Jak’ın büyü gücünü kullanarak düşmanlarını nasıl alt ettiğini gözler önüne seren fragman ile oyuncuların heyecan kat sayısı yükseliyor
 
 
13 Nisan’da heyecan verici bir fragmanla oyuncularla buluşan, EA Originals’ın ve Ascendant Studios’un aksiyon ve büyü dolu FPS oyunu Immortals of Aveum, yepyeni, 6 dakikadan fazla oynanış görüntüsüne sahip bir video ile karşınızda!
 
Oyun hakkında birçok detayı keşfedeceğiniz oynanış videosunu izlemek için buraya tıklayabilir; yeni ekran görüntüleri ve yapımcı fotoğrafları içinse bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.
 
Oynanış videosunda oyunun kahramanı Jak’ın Rasharnian güçlerine karşı olan savaşını izleyecek ve bu sırada büyü gücünün tüm etkilerini gözlemleyebileceksiniz. Mavi büyü Force (Güç), Yeşil büyü Life (Yaşam) ve Kırmızı büyü Chaos (Kaos) Jak’ın kullanabileceği üç farklı gücü temsil ediyor. Oyuncular, Jak’ı; mühürler, yüzükler, totemler ve daha fazlası aracılığıyla kişiselleştirerek çatışma stillerini kendilerine göre şekillendirebilyorlar.
 
Unreal Engine 5.1 ile tasarlanan ilk oyunlardan biri olma özelliğini taşıyan Immortals of Aveum, motorun son versiyonu ile gelen ¨dinamik Lumen aydınlatma¨ özelliğinden ve yüksek poligon sayılarının performansı düşürmesini engelleyen Nanite teknolojisinden faydalanıyor. Ascendant Studios’un bu güçlü motoru nasıl kullandığını stüdyonun yeni blog paylaşımında inceleyebilirsiniz.
 
Oyunun açıklanan PC sistem gereksinimleri de şu şekilde:*
 
 

PC Gereksinimleri

MİNİMUM

ÖNERİLEN

İşletim Sistemi

Windows 10 (64 bit) veya sonrası

İşlemci – Intel

Core i7-9700

Core i7-12700

İşlemci – AMD

Ryzen 7 3700X

Ryzen 7 5700X

Bellek

16GB (Çift kanal)

Ekran Kartı – Nvidia

GeForce RTX 2080 Super (8GB)

GeForce RTX 3080Ti (12GB)

Ekran Kartı – AMD

Radeon RX 5700XT (8GB)

Radeon RX 6800XT (16GB)

Direct X

Versiyon 12.1 veya sonrası

Sabit Disk Alanı

110GB (SSD önerilir)

Performans Beklentisi

1080p @ 60fps, Düşük-Orta grafik ayarları

1440p @ 60fps, Orta-Yüksek grafik ayarları

 
 
Immortals of Aveum, 20 Temmuz 2023’te hem fiziksel mağazalar, hem de; PlayStation 5, Xbox Series X|S, ve PC’de EA Uygulaması, Steam ve Epic Games Store aracılığıyla satışta olacak.
 
Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ve güncel haberleri takip etmek için https://www.ea.com/games/immortals-of-aveum/immortals-of-aveum adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
*Sistem gereksinimleri oyunun çıkışında değişiklik gösterebilir.

Diğer Yazılarımız