Galaxy S4 Zoom’un Görselleri Ortaya Çıktı

Galaxy S4 Zoom’un Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung,Galaxy  S4 varyasyonları üzerinde çalışmaya devam ediyor. Suya ve toza karşı dayanıklı Galaxy S4 Active, daha ufak boyutlara sahip Galaxy S4 modeli Mini’den sonra, üst seviye kamera deneyimi sunan Galaxy S4 Zoom karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

SamMobile’ın paylaştığı görsellere ek olarak TechTastic, ellerinde bulunan Galaxy S4 Zoom’un fotoğraflarını paylaştı.

Nokia 808 PureView modeli gibi kalın bir telefon karşımızda olacak. Görsellere bakacak olduğumuzda Galaxy S4 Zoom’un telefondan çok, dijital kameraya benzeyen ürün; günlük kullanımda ne kadar pratik olur merak konusu.

Galaxy Camera’daki gibi 16 Megapiksel çözünürlüğünde ve 10x optik zoom özelliğine sahip olacak olan Galaxy S4 Zoom, bu lens yüzünden dijital kameralar kadar büyük bir cihaz olacak.

Hem akıllı telefon hem de dijital kamera özelliklerini bir arada sunacak olan Galaxy S4 Zoom, teknik özellik olarak Galaxy S4 Mini ile benzer yapıda.

4 inç büyüklüğünde ve qHD çözünürlüğünde Super AMOLED ekran, 1.6 GHz hızında çift çekirdekli işlemci, 1.5 GB RAM, 8 GB dahili depolama ve microSD desteği, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi gibi özelliklerden gücünü alacak S4 Zoom, Haziran içerisinde tanıtılacak.

Diğer Yazılarımız