HyperX Cloud Stinger 2 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Satışa Sunuluyor

HyperX Cloud Stinger 2 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Satışa Sunuluyor

Oyun çevre birimleri, oyun ve e-spor alanının çözüm oyuncularından HyperX, bugün HyperX Cloud Stinger 2 kablosuz oyun kulaklığını piyasaya sürdüğünü açıkladı. Yumuşak hafızalım köpük ve birinci sınıf deri ile HyperX’e özgü konfor ve dayanıklılık sunan kablosuz Cloud Stinger 2, gelişmiş 3D ses uzamsallaştırma ve konumlandırma doğruluğu için DTS® Headphone:X® Spatial Audio teknolojisini kullanırken, 20 saate kadar pil ömrü ile kablosuz oyun deneyimi sunuyor.

Kablosuz Cloud Stinger 2, sürükleyici bir ses ortamı oluşturma adına DTS Headphone:X sanal uzamsal özelliği ile daha net ses sağlamak için büyük 50 mm sürücüler kullanır. Kulaklıkta ayrıca daha fazla rahatlık, daha az arka plan gürültüsü ve daha net ses kalitesi için kulaklık başlığında kolay erişilebilen ses kontrolleri olmasının yanı sıra, sessize alınabilen gürültü önleyicili esnek mikrofon bulunuyor.

HyperX EMEA İşletme Müdürü Bianca Walter, “Kablosuz Cloud Stinger 2, oyunculara kaliteli tasarım ve konforun yanı sıra kablo paraziti olmadan uygun bir fiyat noktasında muhteşem bir DTS Headphone:X ses deneyimi sunuyor” dedi. ” Kablosuz Cloud Stinger 2 oyun kulaklığı, kablolar olmadan oynama özgürlüğü ve esnekliği ile daha sürükleyici bir oyun içi deneyim isteyen oyuncular için mükemmel bir seçenektir.”

Kullanıcı deneyiminden ödün vermeden kabloları ortadan kaldıran Kablosuz Cloud Stinger 2, popüler HyperX Cloud Stinger serisine yeni bir seçenek ekliyor. En son geliştirilen Cloud Stinger 2’nin temel özelliklerini koruyan yeni kablosuz versiyon, mükemmel ses ve 300 gramın altındaki hafif konforun yanı sıra, 20 saate2 kadar kablosuz özgürlük ile daha fazla esneklik sunuyor. Kulaklık ayrıca mola verirken boyun etrafına esnek bir şekilde oturması için 90 derece dönen kulaklık başlıkları ile donatılmış.

HyperX Kablosuz Cloud Stinger 2 oyun kulaklığı, EMEA’daki perakende ve e-perakendecilerde satışa sunulmuş bulunuyor.

Diğer Yazılarımız