İşte karşınızda Samsung Galaxy M14 5G

İşte karşınızda Samsung Galaxy M14 5G

Samsung, Mart ayında tanıttığı Galaxy M14 5G modelini nihayet Hindistan’da piyasaya sürüyor. 21 Nisan’dan itibaren, Amazon.in ve Samsung’un online mağazası üzerinden satın alınabilecek olan telefon, küresel sürüme kıyasla şarj hızında yapılan bir iyileştirme ile beraber geliyor.

Telefonun teknik özellikleri hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, cihazda 6.6 inçlik bir LCD ekran ve V şeklinde bir çentik bulunuyor. FHD+ çözünürlük ve 90Hz yenileme hızına sahip bu ekran, Exynos 1330 yonga seti ile 4 veya 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı ile kombine edilmiş. Ayrıca telefonda MicroSD kart yuvası olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

İşte karşınızda Samsung Galaxy M14 5G

Telefon üçlü kamera kurulumuna sahip. Burada 50MP ana kameraya, 2MP derinlik sensörü ve 2MP makro ünitesi eşlik ediyor. Cihazda yer alan selfie kamerası ise 13MP çözünürlüğe sahip. Samsung Galaxy M14 5G, 6.000mAh’lık büyük bir pile sahip ve bu batarya, 25W hızlı şarjı destekliyor. Ancak telefonun kutusundan maalesef ki şarj cihazı çıkmıyor. Telefon, Samsung’un en son OneUI 5.1 arayüzü ve Android 13 işletim sistemi ile birlikte geliyor.

Mavi, yeşil ve gümüş renk seçenekleri mevcut olan telefonun 4GB / 128GB bellek kombinasyonu 13.490 rupilik fiyat etiketine sahipken, 6GB / 128GB varyasyonu 14.990 rupi olarak belirlendi.

Samsung Galaxy M14 5G’nin Hindistan’da piyasaya sürülmesi, kullanıcıların yüksek hızda internet erişimi için önemli bir seçenek sunuyor. 5G teknolojisinin desteği sayesinde, daha yüksek hızlarla internete bağlanmak mümkün olacak. Bununla birlikte, telefonun uluslararası fiyatları hakkında herhangi bir bilgi henüz mevcut değil.

Diğer Yazılarımız