Türk Telekom’un yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu

Türk Telekom’un yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu

Türk Telekom, gerçekleştirdiği basın toplantısında yeni dönem iletişim çalışmalarında Kenan İmirzalıoğlu ile çalışacaklarını açıkladı. Yeni dönemde Türk Telekom’un kurumsal marka vaadi ise “Türk Telekom Değerli Hissettirir” olacak.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal; “Yeni dönemimizi tanımlarken; 180 yıldır bu topraklarda yaşayan insanlara hizmet sunan Türk Telekom’un her bir köşesine sinmiş, çalışanları dâhil tüm paydaşların paylaştığı ‘temel duyarlılık noktasını’ ifade edebilmeyi hedefledik. Ve sihirli cümlemizi ‘Değerli Hissettirir’ olarak belirledik. Bugünden itibaren Türk Telekom olarak yaptığımız her işte sözümüz, her ilişkide pusulamız ‘Türk Telekom Değerli Hissettirir’ olacak. Türk Telekom’da çalışan herkes, Türk Telekom’dan hizmet alan her bir müşteri, Türk Telekom ile iş ortaklığı yapan her bir tedarikçi, paydaş kendisini artık daha değerli hissedecek” diye konuştu.

2020’de 5,8 milyar TL’lik yatırım hedefi

Yeni dönemi, müşteri odaklılık üzerine inşa ettiklerinin altını çizen Önal, “Bugün, ülkemizin dört bir köşesine en iyi hizmeti sunmak için dur durak bilmeden çalışıyor, uçtan uca, köşe bucak yatırım yapmadık yer bırakmıyoruz. Türk Telekom’un altyapısı demek Türkiye’nin altyapısı demek. Bu bilinçle; 2020’de müşteri deneyimini daha da ön plana çıkararak millî teknoloji dönüşümünün her adımında var olmayı sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu. Önal; “Fiber altyapıyı son 10 yılda 10 katına çıkardık. Sadece 2019’da 3,2 milyon yeni haneyi fiber internetle tanıştırdık. 5G’ye en hazır operatör konumundayız. 2020’de 5,8 milyar TL’lik yatırım hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu

‘Türk Telekom Değerli Hissettirir’ ile ilgili reklam kampanyası hazırlayan Türk Telekom’un iletişim çalışmalarındaki yeni reklam yüzü de Kenan İmirzalıoğlu oldu. Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı ilk Türk Telekom reklam filmi de dün (12 Mart Perşembe) yayına başladı. Basın toplantısında açıklama yapan İmirzalıoğlu; “Türk Telekom gibi Türkiye’ye değer katan, ülke tarihine tanıklık etmiş köklü bir şirketle bu yola çıkmış olmak bana büyük gurur verdi” dedi.

Diğer Yazılarımız