Xperia S ve SL’e Yeni Güncelleme Geliyor

Xperia S ve SL’e Yeni Güncelleme Geliyor

Üretici firmalar, çıkardıkları yazılım sürümlerindeki sorunları gidermek veperformans artışı yakalamak için, benzer işletim sistemi sürümlerinde yenigüncellemeler hazırlayabiliyorlar.

Sony’nin en son Xperia S ve SL modellerine verdiği Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesine, yeni bir iyileştirme güncellemesi geliyor.

Bu ay içerisinde dağıtılmaya başlanacağı söylenen güncelleme, Xperia Sve SL modellerinde pek çok iyileştirme gerçekleştirecek.

6.20B.1.96 sürüm numarasına sahip olacak olan Android 4.1.2Jelly Bean yazılımının henüz resmi değişiklik listesi açıklanmış değil fakat iddialar da ortada dolaşıyor.

Xperia S ve SL’deki Full HD video kaydı ve ses açma sırasında oluşan hataları gideren güncelleme, cihazın genel performansında ve kararlılığında iyileştirmeler sağlayacak. Home tuşuna basılı tuttuktan sonraGoogle Now’ı açacak olan yeni güncellemede, bu ve bunun gibi irili ufaklı yenilikler yer alacak.

Sony’nin Xperia S ve SL modelleri gibi 2012 yılının ilk zamanlarında duyurduğu cihazlara Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinden sonra destek verecek mi merakla beklenen bir soru. Kullanıcılar Android 4.2.2 ya da 4.3 gibi yeni tanıtılan sürümleri haklı olarak bekliyor. Belki de Sony,4.1.2 üzerinde iyileştirmeler yapacak ve bu modelleri bu sürümde tutmaya devam edecek.

Diğer Yazılarımız