Attığımız Tüm Tweetleri İndirebileceğiz

Attığımız Tüm Tweetleri İndirebileceğiz

Twitter, kullanıcılarına sunduğu yeniliklere devam ediyor. İlk olarak hizmetlerini opsiyonel olarak bazı kullanıcılar üzerinde deneyen, daha sonra sistem sorunsuz çalıştığında tüm kullanıcılara dağıtmaya başlayan Twitter, yeni bir özelliği daha hayatımıza getirdi.

Bu zamana kadar attığımız tüm Tweetleri bilgisayarımıza indirebileceğiz. Bu haber yeni değil, daha önce bizim de paylaştığımız haberde bu özellik bazı kullanıcılara sunulmuştu. Fakat bugünden itibaren Twitter, bu özelliği tüm kullanıcılara sunmaya başladı.

Tweetleri kaydetme özelliği bölge bölge dağıtılmaya başlanıyor. Haberi yazdığımız şu sıralarda indirme özelliği ülkemizde açılmış durumda değil fakat kısa bir süre içerisinde ülkemizde de aktif olacak.

Nasıl Yapacaksınız?

Ayarlara girip, en aşağıya indiğinizde Your Twitter Archive (Sizin Twitter Arşiviniz) diye bir bölüm göreceksiniz. Request your archive (Arşivini iste) butonuna tıkladıktan sonra .zip uzantılı bir dosya indiriyorsunuz ve o dosyanın içerisinde attığınız tüm tweetleri bulabiliyorsunuz.

Diğer Yazılarımız