Jetpack Joyride PSN’e Geliyor

Jetpack Joyride PSN’e Geliyor

Halfbrick, 2011 yılının Eylül ayında iOS cihazlari için hazırladığı Jetpack Joyride’ı piyasaya sürmüştü ve oyun oldukça talep gördü. Bu talebin farkına varan firma yetkilileri de oyunu farklı platformlara taşımak için harekete geçti.

Önce 19 Ağustos tarihinde Android, ardından da 23 Ekim tarihinde Windows 8 platofrmları için tekrar piyasaya sürülen Jetpack Joyride oldukça beğenildi ve 90 puanlık bir Metacritic ortalaması yakaladı.

Halfbrick bununla da yetinmeyerek oyunu PlayStation 3 ve PS Vita platformları için bir kez piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Aslında buna piyasaya sürmek diyemeyiz çünkü oyun iki platformda da PSN üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

Oyunun tamamen dokunmatik kontrollere uygun olarak tasarlandığını düşünürsek PlayStation 3 üzerinde nasıl bir oynanışın bizleri beklediği ise şimdiden merak konusu oldu.

Bunu görebilmek için 31 Aralık tarihini beklemek zorundayız. Zira oyun o tarihte PSN’de indirileiblir hale gelecek ve bakalım diğer platformlarda yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Diğer Yazılarımız