LinkedInMobil Uygulamaları Artık Türkçe

LinkedInMobil Uygulamaları Artık Türkçe

İTürkiye’de bir milyondan fazla, dünya çapında ise 187 milyon üyesi ile dünyanın en büyük profesyonel sosyal ağı olan LinkedIn, iPhoneve iPad uygulamalarının artık Türkçe de kullanılabileceğini duyurdu. Türkçeleştirilen uygulamalar, mobil haldeki Türk kullanıcıları arasındaki iletişimi daha da kolaylaştıracak. Ayrıca Linkedin bugün, son 12 aydaki yüzde 97 büyüme oranı ile Türkiye’nin,kullanıcı sayısı açısından Avrupa’nın en hızlı büyüyen pazarı olduğunu açıkladı.

EMEA Bölgesi Satış DirektörüFredrikBernsel, “Günümüzün profesyonel iş gücü mobil iş gücüdür. Türkçe uygulamalar, mobil haldeki Türk kullanıcılara, ne zaman ve nerede çalıştıklarından bağımsız olarak, iş kararlarını en verimli ve akıllı şekilde almalarını sağlamak üzere zengin bir ortam sunacak” dedi.

FredrikBernsel şöyle devam etti: “iOSLinkedIn uygulamalarının, profesyonel amaçlar için kullanılan farklı mobil cihazlar içinkullanıcılara özgün deneyimler sunacak şekilde tasarladık. Türk kullanıcılar daha üretken ve başarılı olmak için gerek duydukları tüm bilgi ve araçlara tek bir dokunuş kadar yakın olacaklar.”

LinkedIn mobil platformu, LinkedIn’e yüzde 25′ oranında trafiksağlayan ve en hızlı büyüyen kullanıcı hizmetidir. Türkiye, kullanıcı sayısı açısından LinkedIn’in en hızlı büyüyen pazarı olarak,LinkedIniPhone ve iPad uygulamalarının yerel dil versiyonlarının yansı sıra, önümüzdeki dönem içinde yapılacak çalışmalar için de örnek teşkil etmektedir.

iPadLinkedIn şunları içermektedir:

• Tüm Güncellemeler: Profesyonel güncellemelerin, haberlerin ve bilgilerin tamamına ait anlık görüntülerin tek bir yerden alınması
• Siz: Profil, bağlantı ve faaliyet panosuna aynı sayfadan ulaşım
• Gelen Kutusu: LinkedIn davetlerini ve mesajlarını aynı sayfadan gönderme ve alma
• Bildirimler ve Şirket Sayfaları: Artık iPad’de!

Diğer Yazılarımız